למה רני רהב מתנהג בחזירות

על פי ההגדרה במילוג חזירות היא:

  1. גַּרְגְּרָנְוֹּת.
  2. זַלְלָנוּת, זַלְלָנוּת.

רני רהב – איש רב פעלים, עסוק כיום בהתנצחויות קטנוניות ומגוכחות באינטרנט, הוא מופיע בטלויזיה כשופט בתוכנית כשרונות, בעלים של משרד יחסי ציבור ותקשורת ואיש עשיר מאוד. אבל זה לא הכל, הוא גם קונסול כבוד של איי מרשל. מי לא מכיר את המדינה הקטנה, בעל 55 אלף התושבים וקשרי המסחר הענפים עם מדינת ישראל? הנה כנסו לאתר של קונסול הכבוד… תכל׳ס, זו מדינה כמעט בלי כלכלה, כל עוד היא מצביעה בעד ישראל באו״ם, הכל בסדר.

מה זה קונסול כבוד? זה יותר כבוד ופחות קונסול, כי תכל׳ס, מה יש לישראלים לחפש על אי פצפון בצד השני של כדור הארץ? אבל לרהב זו הזדמנות מצויינת לקבל כבוד. כן, דרכון דיפלומטי, מספר רכב של קונסול וכו׳… אבל עם זה אין בעיה כלל, שיהיה קונסול של ממלכת נרניה, אפילו של מורדור.

ליד המשרד של רהב, מגדל המוזיאון בתל אביב, קשה למצוא חניה, במיוחד אם אתה תושב, כמוני. לקוחותיו של רהב, באי בתי המשפט, המוזיאון ובית החולים מחפשים קודם חניה ברחוב וזה הופך את החיים לקשים בתל אביב.

רהב, בעליו של משרד תקשורת מצליח, במגדל יוקרתי, יכול להשכיר קומת חניה שלמה. חניה, צמודה למעלית. חניה מקורה. חניה עם שומר. לא, הוא צריך את הכבוד המפוקפק שבלקחת ברהב מקום חניה ציבורי והפוך אותו לפרטי.

מסתבר, שזה לא מספיק להיות קונסול כבוד, החבילה לא שלמה אם לא לקחת לשכנים שלך מקום חניה ברחוב. זה אפילו לא בחינם! צריך לשלם לעיריה בעבור התענוג הזה. במקום להשכיר חניה מצויינת במגדל השן, רהב בחר לגזול מתושבי העיר.

מול מגדל המגדל העיריה צבעה את שפת המדרכה בלבן, ציירה מעטפה על הכביש ושמה שלט, שהחניה שמורה לקונסול הכבוד של איי מרשל. מדיי פעם אפשר לראות שהנהג של רהב מחנה את הרכב היוקרתי בחניה הזו.

כן, זו חזירות. יש לך כסף לשכור לך חניה פרטית, אבל הוא מעדיף לשלם לעיריה ולקחת חניה יקרה למי שאין – כי הוא יכול.

אין שום תועלת אמיתית בהתנהלות הזו, פרט לשחצנות וחוסר רגישות שכל כך מאפיינת את שכבת האנשים האמידים  שרני רהב שייך אליהם ושהוא מייצג.

זה האיש, שמופיע בטלויזיה, מרעיף מחמאות לאנדרדוגים, קונה את החיבה של האידיוטים בעם שלנו, בזמן שהוא מתקלח בכסף שהוא מקבל עבור מניפולציות של התקשורת ושימור השליטה של הלקוחות שלו בלקוחות המטומטמים שלהם.

אם למישהו אכפת מהחברה הישראלית ומוטרד מהתהום המוסרית שאליה רהב מדרדר אותנו, שיוקיע את האיש מהעולם התרבותי שלנו.

אה כן, גם לבטל את התואר קונסול הכבוד שלו. כי כבוד לאי המסכן הזה הוא לא מביא.

אני מצטער אם פגעתי בחזירים בהשוואה שלי, זו לא היתה כוונתי. חזירים הם יצורים אינטליגנטיים ורגישים ולא עסוקים בפגיעה בזולת ובקללות בטוויטר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *